Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shiten Karrige Statike

falas
Mobilje 20/07/2016 0

Përshkrim

Karrige statike te pershtatshme per zyra, salla interneti, etj

Karriget jane shume pak (2 muaj) te perdorura shumica prej tyre jane ende me qese,model prodhimi Italian, ngjyra e kuqe.

Ne total jane 34 karrige te disponueshme.
Shiten per arsye te mbylljes se aktivitetit.

Çmimi eshte 2200 leke/cope i diskutueshem
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "