Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shiten mobilje MDF te pershtatshme per Zyra/ Call Center/ Salla Interneti

falas
Mobilje 20/07/2016 1

Përshkrim

Shiten mobilje druri,

Tavolina 24 cope
Rafte per dosje 3 cope

Materiali: MDF
Dimensionet: 100x45x75cm
Ngjyra: Gri e hapur

Mobiljet jane shume pak te perdorura si dhe jane te paisura me sirtare me celesa.

Çmimi eshte 100,000 Leke per te gjitha mobiljet pershkruar mesiper, por nuk perjashtohet mundesia e shitjes mevete ne varesi te kerkesave te te interesuarve.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "