Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shes dhome gjumi

falas
Mobilje 20/07/2016 4

Përshkrim

shes dhome gjumi gjermane me garderobe me tre kanate, nje borro me 5 rafte,dy komedina,,krevat i madh me dysheke te rinje cilesore //cmimi 50.000 lek
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "