Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Bashkpunetore, Partnere Biznesi

falas
Partneritet 17/07/2016 7

Përshkrim

Kerkoj bashkpuntore dhe Partner Biznesi, ofroj 700m2 kapanon multifunksional dhe 700m2 shesh. Ofrojme partneritet.Vendodhja, Lushnje qytet,ne Autostrade.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "