Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shitje PS4

falas
Kompiutera 02/07/2016 6

Përshkrim

shes PS4 6 muaj i perdorur ne shtepi personal me 2 dorreza cmimi arsyshm 350 mij lek i diskutushem e shes sepse largohem per te jetuar pergjithnje ne USA me dokumenta te rregullta kam afat deri fund gushtit
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "