Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje

falas
Partneritet 29/06/2016 5

Përshkrim

Jam nje Femer 36 Vjeqare Nga Kosova jetoj ne Gjermani jam nene e 4 engjujve Fatkeqsisht Bashkshorti ndrroj Jete para 3 vitev kerkoj lidhje per Martes!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "