Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj investitor te huaj app shqiptar

falas
Partneritet 26/06/2016 0

Përshkrim

Kerkoj investitor te huaj apo shqiptar per ndertimin e nje hotel bar restorant ne kodren e divjakes me pamje shume te madhe qe kap qytetin fushat pyllin lagunen dhe nje pjes te detit .siperfaqja e tokes te rreth 20000 m2
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "