Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJ NJE FEMER ME KALU JETEN

falas
Te ndryshme 06/03/2019 68

Përshkrim

PRSH .Jeta paska shume te papritura dhe me ne fund ndarje .kerkoj nje femer per te kaluar jeten .jam nje person i divorcuar . nqs dikush e ndien veten te sinqerte e te paster shpirterisht mun te komunikoje. .Une thjesht jam nje person i sinqerte e drejte .nqs dikush ka deshire te filloje nje jete te re .e te krijoje familje te re mundet te kete nje mundesi .ndofta ZOTI bashkon dy njerez te drejte.preferoj te jete nga mosha 38 deri ne 45 vjece . une jetoj ne Gjermani .
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "