Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shitje Ps4

falas
Kompiutera 13/06/2016 5

Përshkrim

disponoj nje Ps4 te perdorur 5 muaj ne shtepi nga femijet e bmij me 4 dorreza 2 disce ,,1 need for speed,,, 1 call of deuty //e shes per arsye se largohem ne BOSTON USA andej nuk punon sepse ka sistem 120 volt largohem ne gushte dua ta shes para se te largohem cmimi 550 mij te vjetra i diskutushem kam dhe 1 komput 2 giga ram 1 giga karta grafike 150 mij i diskutushem
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "