Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009. 8000 euro

falas
Skaf 18/04/2016 400

Përshkrim

Shitet per te kaluar ne nje kategori superiore, Ranieri Soverato 19, pa motor, ne gjendje perfekte, me gjithe karel. Skafi eshte thuajse fare i pa perdorur, me veshje sedilesh te reja, shitet pa motor, ka dokumentacion te regullt dhe librezen e lundrimit kategoria C. Skafi gjendet ne Dhermi. Kontakt telefoni 0692192963
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "