Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO

falas
Vetura,gjejmakina 21/08/2018 119

Përshkrim

SHITET MERCEDEZ-BENZ
-300CC TURBO DIESEL
-DISQE 17"" AMG
-SALLON MESHIN
-KAMBIO AUTOMATIKE
-ME NAFT
-NGJYRA GRI
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "