Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Godine me qira ne Rus

falas
Te ndryshme 27/03/2019 48

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira nje godine dy kateshe te ndodhur ne rrugen "Hysen Lacej".
Godina ka siperfaqe 110 m2 baze dhe 300 m2 ne total, ku perfshihen: bodrumi, kati perdhe dhe kati i pare.

Vecorite e godines: -eshte e rrethur me vetrate xhami 180° e godines
-dritare duralumini me dopio-xham
-eshte e shtruar me pllake qeramike
-ka panel diellor
-ka sistem sigurie me kamera
-instalimet elektrike dhe hidraulike jane cilesi italiane A

Godina ofron: 6 banjo dhe 6 ndarje me dhoma.

------------------
>Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: Cel +355676666765 ose Tel +355 22 247570
>Gjithashtu ne adresen tone te e-mail-it: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "