Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shes 2 komp utera dhe 1 PS4

falas
Kompiutera 17/02/2016 7

Përshkrim

shes per arsye largohem ne usa me dukumenta ne gusht shes 2 komputera me kart grafike 1 giga,ram 2 giga dhe nje PS4 3 muaj i perdorur ne shtepi nga cuni im me 4 doreza u ble per tu vene ne biznes por nuk munda ta hap biznesin me 2 disce i call of deuti dhe 1 need for speed cmimi 400 euro ulem deri 380 euro me 4 doreza 2 disce komputerat 150 mij lek i diskutushemtevjetra sigurisht nxitoni koha eshte e limituar numri i disponushem 0693659411 nxitoni
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "