Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

femije embel parrots afrikane gri tani gati per miratim

falas

Përshkrim

femije embel parrots afrikane gri tani gati per miratim

keto parrots si qene te trajnuar per te folur, ata mund te thone upto 250 fjale dhe madje edhe me shume, ata jane te trajnuar edhe per te jetuar me femijet dhe kafshet e tjera ne kompleksin e keshtu kafshet shtepiake dashuruar eshte koha juaj per te vet nje
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "