Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SALLON BORA,KURSE PROFESIONALE ME SUPEROFERTET

falas
Sherbime biznesi 03/03/2019 48

Përshkrim

KURSE PER PARUKERI DHE ESTETIKE PER THONJTE.
MJETET KRYESORE DHURATE.

069 66 79 730
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "