Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ofrojm Pun ne Zvicer

falas
Per femijet 13/10/2015 14

Përshkrim

Kerkojm per dy vajzat ( 3 vjeqare dhe 7 muajsh) tona ni Babysitterin per 3 Muaj ne Zvicer.
Jetojm me ni Banes me 5 1/2 dhoma moderne.
per Info ma shum lajmrohi ne Email [email protected]

me Rrespekt
Davidi
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "