Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet VW-Sharan 6+1

falas
Vetura,gjejmakina 08/08/2018 50

Përshkrim

Shitet VW-Sharan ngjyre gri (e hapur) e vitit 2003 (96/130) 1.9tdi (me nafte) per 6+1 persona.
Automjeti eshte i pajisur me baule (235L) mbi tavan, ka bere rreth 175000km dhe eshte ne gjendje te mire mekanike.
Per me shume detaje telefononi ne; +355 68 28 04 373
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "