Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi me qera.(Garzoniera)

falas
Dhoma plazhi 07/08/2018 15

Përshkrim

**Japim dhoma plazhi me qera .Ndodhemi ne Vlore prane plazhit te vjeter ,10 min larg ZVERNECIT.Te interesuarit te na kontaktojn ne numrin e telit 0692329962 .`**


Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "