Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Stokke Xplory V4 endacak i plote

falas
Karroca per femije 06/09/2015 640

Përshkrim

Features:

Lartesi vend rregullueshme
Pjesa tjeter rregullueshme kembe me dizajn ergonomik
Thellesia femija rregullueshme jastek
Individualitet multi funksional
Dy-menyre ulur
6 pozicionet tapiceri (2 perpara perballet, 3 pasme perballet)
Lartesi dhe kend te rregullueshme trajtuar me dizajn ergonomik
Individualitet repellant uje me pelhure kapi

Çfare ka ne kuti?
Xplory Shasia
Seat Xplory
Xplory rrota
Xplory tekstile Set-perfshire vend mbushje, mbuluar pasme tekstile, mbrojtes parzmore, mbuluar hekurudhor vend, individualitet dhe maske, jastek baby, qese shopping, neto mushkonje, dhe te mbuluar shi

Skype ::: baby.pram
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "