Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje cun vetem per sex

falas
Vajzat kerkojne djem 04/08/2018 1912

Përshkrim

Te jet i paraqitshem dhe te dije te beje sex.... ata qe jan te interesuar te dergojne foto ...
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "