Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

I sapo ardhur nga anglia,kerkoj shoqerine e nje super MILF xx

falas
Partneritet 02/08/2018 120

Përshkrim

Hello every1 jam 27 vj,i ardhur nga londra dhe kerkoj shoqerine e 1 hot Mami a.k.a MILF.. £ not a problem. Viber 00447455194412
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "