Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Firzarmonik candus 5 weltmeister

falas

Përshkrim

Shitet candus 5 weltmeister 120 base ne gjendje te mir pune gjysem cassot gjermane shitet per arsye mosperdorimi 40.000 lek te reja i diskutueshem te kontakt ne cel:0674228365
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "