Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shtepi me qera per plazh vlore

falas
Dhoma plazhi 31/07/2018 5

Përshkrim

japim shpi me qera per plazh 2+1.kati 5 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kush eshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "