Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferte pranverore zumba fitnes 3000 leke abonim mujor

falas
Palestra 28/04/2015 29

Përshkrim

Perfitoni nga kjo oferte pranverore.

Tirana Aerobi Zumba Fitnes ju fton te merrni pjese ne klasat e meposhteme:

Te Hene 17.15-18.15

Te Marte 19.00-20.00

Te Merkure 17.15-18.15

Te Enjte 19.00-20.00

Te Premte 17.15-18.15

Cmimi 3000 leke (Pakete mujore 2 x ne jave )

Zumba Team ju mirepret ,

Adresa:Blv Gjergj Fishta ,prane drejtorise se Policise,Tirane ne krah te Swarovskit..Kati II siper Sandro Ferrones,

Tel 04 2220970
Cel 0672018291
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "