Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T

falas
Frigorifere 30/07/2018 16

Përshkrim

Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T
Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per automjetin tuaj, mjete lundrimi etj.

Parametrat :
Voltage : 220-240V ~ 50-60Hz / 12V
AC/DC Power : 60/40W Cooling, 50/40W Heating
Volume : 20 Litra


Kontaktoni per me teper detaje
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "