Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shes piaxho

falas
Motor me Benzin 25/02/2015 52

Përshkrim

shes piaxho si me vajator , ne gjendje te mire motorrike ngjyre i kyq sapo i lyer pa asnje problem me letra gomat i ka te reja me kapertona dhe komerdare disqet ja kam lyer te zeza motorrin e kam lyer kuq e zi , ngjyeren e tij orgjinale dhe ne letra qe sapo ka ardhur nga italia ka qene i bardh ... cmimi i tij eshte 300 mij lek te vjetra , mundemi te bejme nje ulje te vogel , me nje cmim te arsyeshem ndaj klientit ... flm per mirkuptimin adresa harrova ta them eshte ne tirane per gjithqka konktatopni ne numrin tim
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "