Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Boksa Proel

falas

Përshkrim

Shiten 4 Boksa Porel 2 Suba 400 Wat Per Kok. 2 Satelita Nga 350 Wat Per Kok.
Te Perdor Dhe Ne Gjendje Shum Te Shkelqyshme.
Kush esht i interesuar Te kontaktoje ne Facebook!
www.facebook.com/D.jGjaci
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "