Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lahi

falas
Finance 10/01/2015 2

Përshkrim

Pershendetje kerkohen punetor/e ne nje kompani ne tiran per me shume kontaktoni ne sekretarine :0698537087 24h nga drejtori i kompanse:Erando BALLA FALEMINDERIT!
Lajmerim: ne oren 23:30 fillon marja ne pyetjeve per puntoret
ne oren 23:30 !!
Ju Mirepresim!!!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "