Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes Kitare Fender

falas

Përshkrim

Shes Kitare Fender Shes kitare fender stratocaster vintage series modeli Eric Clapton, 60000 Leke I diskutueshem. Kontaktoni: 0693081349.

cmimi: 60.000 Leke - I diskutueshem
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "