Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kurse Matematike

falas
Per femijet 07/12/2014 4

Përshkrim

Te dashur studente, maturante dhe nxenes!

"Mathematics & English World Center"
Ofron kurse matematike per te gjitha nivelet.
Kursi zhvillohet ne gjuhen shqipe ose ne anglisht, sipas kerkeses Tuaj!

Rruga Teodor Keko (Unaza e Re, Astiri)
Nga e hena deri te premten 09:00-20:00, (fundjave 10:00 - 18:00)
Eksperienca dhe perkushtimi jone do te jete suksesi Juaj.

Per cdo informacion, jeni te lutur te kontaktoni ne:
Nr.cel: 0697773832
e-mail: [email protected]

Jeni te mirepritur, ju faleminderit!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "