Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet mercedes benz prodhim amerikan - E 350 viti 2012

falas
Vetura,gjejmakina 17/07/2018 27

Përshkrim

Makina ka ardhur nga USA ne 2 Korrik dhe eshte targuar ne 5 Korrik 2018 me dokumentat te paguara deri ne 10 Korrik 2019.
Ka 147,000 mije kelimotra dhe harxhon mesatarisht 7/litra per 100 km.
Motorin e ka 2987 cc

Eshte pothuaj e re pak e perdorur nga 1 pronar i vetem ne USA. \r\n2010 E - 350 BLUETEC BLUE EFFICIENCY 2987 CC - nuk e kap taksa e luksit; kamje automatike disctronic me pilot automatic; me navigim me sistem frenimi automatic me sistem mbajtje corsie; me baxha sedilje me ngrohje dhe me ftohje me sedilje me masazh me sistem blindspot te pasqyrat ngjyra perl e bardhe me kamer mbrapa me bagazh hapje mbyllje automatike. Personi qe e shet jeton ne USA dhe largohet ne 30 gusht 2018 nga Tirana. Eshte super veture, mund te testohet prane servisit te Benzit ne Tirane.
Celulari: 0699610597 (nga 18 deri ne 25 korrik do jem me pushime dhe celularu do jete fikur)
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "