Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam femer,ofroj fizioterapi per njerez vertet ne nevoj.Faleminderit

falas
Sherbime biznesi 15/07/2018 281

Përshkrim

Jam femer,ofroj masazhe e fizioterapi neper shtepia . Fizioterapia,normal qe eshte me pages,po per cdo informacion,me lini kontaktin ne modul dhe ju kontaktoj direkt une . Per cdo paqartesi kontaktojme te numri qe do lini ne modul. Jeni te mirpritur . Cdo gje serioze , e perpikte , kerkoj seriozitet .
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "