Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

arta

falas
Per femijet 22/03/2014 5

Përshkrim

kerkoj nje babysitterin per vajzen time 2 vjeqare.. per ne zvicer banim dhe haje te ktu .. qmim per gjdo muj 400 fr..kontaktohnu ne nr 0763306141.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "