Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 ne plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG.

falas
Dhoma plazhi 10/07/2018 7

Përshkrim

Leshohet me qera nje apartament pushimi plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG.
Apartamenti ka siperfaqe 60.6m2 plus 8.5 siperfaqe te perbashket. Gjithsej 69.1m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese te re me 7 kate. Ndertesa ka dy ashensore.
Eshte i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme.
Apartamenti ka kapacitet perj 6 shtreter (4 shtreter dhe dy divane).
Ka tv, internet dhe kondicioner.
Ka pamje te mrekullueshme nga deti ne nje ballkon me hije dhe fresk gjate gjithe dites.
Çmimi eshte 4000 leke te reja ne dite.
Kontakt 00355674058999
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "