Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj kujdestare /babysiter

falas
Per femijet 29/06/2018 23

Përshkrim

Kekoj kujdestare per 3 thmi djal 9 qika 8 dhe beba 3 muajsh ju lutem qaja se ka interes te me lajmrohet sa ma shpejt ky asht numri jem 079 917 46 26
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "