Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj kujdestare /babysiter

falas
Per femijet 28/06/2018 23

Përshkrim

Kerkoj kujdestare/babysiter kam 3 thmi 9vjeq djalin 8vjeqe qiken dhe ni muajsh vajzen e vogel ju lutem me lajmroni ne qit numer 0799174626
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "