Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

masazh vetem per femna

falas
Masazhe 23/02/2019 47

Përshkrim

pasi qe festa po vin 7 , 8 marsi , qe nga sot kemi ber ber zbritje dhe shperblime deri me daten 8 mar , ejani te shijoni knaqesin dhe lumturin
na kontaktoni ne viber apo vacap +38649122915 ju mirpresim
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "