Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes rroba dhe artikuj per bebe

falas
Per femijet 03/08/2009 20

Përshkrim

Shes rroba per bebe kryesisht te moshes 0-1 vjec me cmime shume te arsyeshme. Disponoj rroba shume pak te perdorura dhe te reja me etikete. Gjithashtu shes edhe artikuj te ndryshem si sterilizues, karroce , kangur etj.
Nr kontakti 0692379959
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "