Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferte, shes sterilizues biberonash

falas
Per femijet 08/05/2009 13

Përshkrim

Shes nje sterilizues te madh biberonash, te ri.
Eshte i markes italiane Pappe Sicure dhe ben sterilizim me avull te te gjithe aksesoreve qe perdoren per ushqyerjen e femijes.
Cmimi 50 euro
Kontakt 069 23 79 959
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "