Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOHET DISTRIBUTOR ESKLUZIV NE SHQIPERI E KOSOVE

falas
Te ndryshme 20/02/2019 72

Përshkrim

KERKOHET DISTRIBUTOR ESKLUZIV NE SHQIPERI. KOSOVE, E MAQEDONI PER PRODUKTE KOZMETIKE .FABRIKA ITALIANE NJOHUR PREJ 100 VJET NE TREGUN BOTEROR GARANTON CILESINE DHE CMIMIN PER TREGUN SHQIPTAR PASI CILESIA E BOJES FLOKUT 100ML ESHTE E LARTE DHE E DALLUESHME PER TREGUN ,KA SHKELQIM,MBULON 100% THINJAT,DHE NUK KA AROME TE KEQE.....KONTAKTONI SA ME HSPEJT PER ESKLUZIVITETIN 0682073334


Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "