Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes mbajtese kangur 3000 l

falas
Per femijet 02/03/2009 20

Përshkrim

Mbajtesja kangur eshte e re, e ardhur nga Italia.Ka dy pozicione per te mbajtur bebin: e kthen nga vetja ose e kthen nga perpara.
Mund te mbaje femije deri ne 7 kg.
Mund te me kontaktoni ne kete nr. tel: 0692379959
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "