Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

per femijet

falas
Per femijet 10/02/2009 1

Përshkrim

Shes nje karroce te markes Bertoni, vetem 2 muaj e perdorur. Eshte e pajisur me sistemin e mbrojtjes ndaj eres,me mundesi per lekundje kur karroca nuk eshte ne levizje. Cmimi:9000 l te reja.

Nr kontakti 069 23 79 959
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "