Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Babysitter / Dafo

falas
Per femijet 31/05/2018 12

Përshkrim

Kerkojm nje Dado ne Zvicer Kanton Zürich per Vajzen ton 14 Muaj. Te jet Femer me provoj, qe ka punu ketu ne zvicer. Per me shum na kontaktoni ne Nr. ‭+41 76 583 92 64‬
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "