Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj sende per femije

falas
Per femijet 01/11/2008 8

Përshkrim

jam nje nene e ardheshme jam e interesuar per krevat per femije, karroce, lodra te ndryshme te perdorura por te mirmbajtura mire kundrejt nje cmimi te arsyeshem. Nese ndokush eshete e interesuar te me kontaktoj ne adresen time te e-mail: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "