Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shitet segiolino per femije

falas

Përshkrim

Segiolino per femije e markes Prenatal. (10.000 lek) Ne gjendje teknike shume te mire, pasi eshte perdorur shume pak. me te gjitha funksionet e duhura (frenat, palosja, aksesore etj). cmim pak i diskutueshem,
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "