Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartement 3+1, me Qera

falas

Përshkrim

Jap me qera apartament te sapo perfunduar 3+1. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone, 2 ashensore dhe eshte me siperfaqe 120 m2 . Uje dhe energji elektrike 24 ore.
Cmimi 25000 leke ne muaj. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel; 0684011431
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "