Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shes pulari

falas
Te ndryshme 23/04/2008 10

Përshkrim

Pulari me te gjitha mekanizmat komplet, moderne e gatshme per pune ka punuar deri para pak kohesh, ndodhet ne Libofsh te Fierit, me mbi 6000 m2 toke, e shes per aresye se banoj larg dhe nuk jam mire me shendetin per te ndjekur punen. Pularia ka edhe makinerite e veta te ushqimit pra eshte komplet. Mund te rekomandohet edhe personeli qe ka punuar aty per experience pune sipas deshires se bleresit. Ata banojne ne afersi te pularise. Mund te kontaktoni ne cdo kohe ne kete numer Telefoni por ju lutem e shes vetem tek ai Person i cili ben likuidimin e pageses ne dore. Cmimi vendoset pasi te shikohen Objektet ne vend.

Cel. : 00355 68 20 800 90
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "