Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Crossdresser per crossdresser

Kontrolloni me shitësin
Djemte kerkojne djem 09/04/2019 1275

Përshkrim

Dua nje crossdresser per takime e seks jam aktiv 30 vjec me pelqen te vishem edhe dua nje pasiv te embel edhe qe te vishet e te eksplorojm gjera te bukura bashk ju pres tme kontaktoni ju flm Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "