Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ofrohet vend pune si kamariere/banakiere.

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 10/04/2019 147

Përshkrim

Caffè del Libero Pensatore, nje vend i qete ne zemer te Tiranes,i frekuentuar nga klientele e zgjedhur kerkon te punesoje nje kamariere/banakiere(vajze)per turnin 15.00 me 23.00.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "