Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takime ne tirane

Kontrolloni me shitësin
Vajzat kerkojne djem 10/04/2019 3484

Përshkrim

Jam 26 vjece
Kush esht serjoz dhe deshiron takim ne tirane me shkruj WhatsApp-VIBER:
+447405196233 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "